Skip links

Kai trūksta žodžių, pradeda kalbėti gėlės. Jos turi galių ir atsako į bet kurį gyvenime kylantį klausimą. Kai kurie žiedai jau tapo tam tikrų progų simboliais.

XX a. atsiradus sąvokoms „dizainas”, „augalų linijos”, „siluetai”, „faktūros”, jos sintezavosi su įvairiais menais : daile, architektūra, amatais. Visuomenėje atsirado poreikis išmanyti floristikos dizainą ir taikyti jį savo gyvenime. Sukurti nuotaiką, apipavidalinti šventę, dekoruoti erdvę. Šiandien taikant menines raiškos formas, šventės ir gedulo, interjero ir vitrinų dekoravimui, naudojamos ne tik skintos gėlės, bet ir perdirbtos augalinės kilmės medžiagos. Jau nebeįsivaizduojame  gyvenimo be augalų.

“Floravidos” floristikos dizaino kursų atsiradimą lėmė noras dalintis žiniomis ir kūrybine patirtimi su žmonėmis ieškančiais grožio, norinčiais kūrybiškiau ir prasmingiau gyventi. Kūrybiniai atradimai padeda pažinti save, drąsiau ieškoti naujų veiklos sričių. 2006 metais pradėta veikla pasiteisino. Šimtai laimingų veidų Kaune ir įvairiuose Lietuvos kampeliuose šaukia toliau mokyti ir nuolat mokytis, tobulėti ir dalintis.